Stránky

pátek 5. května 2017

Pojďte na Festival Mini


Ve dnech 12. - 14. 5. 2017 se bude konat další dětský prodejní festival, plný designových a originálních kousků pro vaše děti.
Když jsem byla naposledy, zrovna čerstvě jsem se dozvěděla, že jsem těhotná. Ještě jsem tedy nic nekupovala, ale byla jsem unešená z té nabídky. Bylo tu na jednom místě tolik krásných věcí, že bych stejně nevěděla, co dřív! Tentokrát jdu připravená a s trochu větším pupíkem :)
Podělím se tedy s vámi o to, co mě zaujalo a co hodlám naší princezně pořídit do výbavy.

Pinwheels je skvělé knihkupectví, které má knížky české i anglické. Já jdu pro knížku o králíčkovi Miffym, kterého znám z Holandska a je u dětí velmi oblíbený pro své jednoduché tvary a základní barvy. 


U Done by Deer mě zaujaly jídelní sety pro děti v neotřelých barevných kombinacích. Uvidím na místě, která z variant to vyhraje :) Určitě se podívejte i na další zboží z jejich nabídky, najdete zde i vybavení do pokojíčku a další designové kousky.


Pro židli Sedees jsem se rozhodla už minule. Je podobná židličce Stokke, ale je mi sympatická zejména proto, že je české výroby a má lepší jídelní stoleček. Vydrží děcku několik let, což je super. Židlička pro dítě by měla vždy mít podstavec na nohy, ty by neměly dítěti viset ve vzduchu, takže i z tohoto pohledu je to skvělý kus nábytku.


Poslední věc, kterou si nenechám ujít, jsou milníkové kartičky od Nanadesign. Zvažovala jsem, jestli si je nevyrobím sama, ale s mým tempem bych to do narození prvního dítěte určitě nestihla :)Mám zde pro vás i typ na soutěž, která probíhá na blogu Kusanec a na jejím Instagramu. Tak zkuste štěstí a na viděnou v Balabence!Žádné komentáře:

Okomentovat