sobota 8. srpna 2015

Úlovky z USA

Máme za sebou 3 týdenní dovolenou, kterou jsme strávili v Minnesotě u rodičů mého manžela. Měli jsme se krásně, udělali jsme si výlet do Chicaga za kamarády, chodili jsme plavat, ven s kamarády a rodinou, které jsme všechny 5 let neviděli. Takže 3 týdny utekly jako voda. Samozřejmě jsme si našli čas i na nákupy. Bohužel, všechny dárky, které jsem pro rodinu nakoupila u Tommyho Hilfigera, mi někdo z kufru ukradl, včetně mého krásného zimního kabátu Michael Kors. To se nám nikdy nestalo a opravdu to námi otřáslo. Kompenzace, kterou za ztracené věci dostanu, je sice fajn, ale ty věci v Čechách nemám šanci sehnat, natož za takové peníze, jako v USA.
Scrapbook ani látky zloděje nezajímal, takže jsem si dovezla následující:

Moc látek jsem nekupovala, ale krásným trojúhelníčkům jsem neodolala. Hnědorůžová látka je dokonalá na tašku, už vím i kterou. Modro žlutá kombinace je k nám do obýváku.Tyto látky jsou pro maminku, snad se jí budou hodit do obýváku.

Z látek je to vše, jsou opravdu moc těžké a navíc jsem neměla v hlavě žádný aktuální projekt, na který bych látky potřebovala.

Na scrapbook jsem koupila nové album na Project Life (to velké), cestovní album, které použiji na fotky z USA a diář na příští rok (je prázdný, datum se dá doplnit podle potřeby).


Papíry nahoře stály 2 dolary a jsou ideální pro vyřezávání na mašince Silhouette nebo na přáníčka. Zbytek je všehochuť ze slev :)


Potřebovala jsem i nějaké nové obaly do alb.


 Další všehochuť, tentokrát samolepky a propisoty.


Neodolala jsem ani pár washi páskám. Zvlášť se mi líbí ta šedá třpytivá.


Kamarádka pořádala přáníčkový kurz a prodává produkty firmy Stampin Up. Moc jsem toho nechtěla, ale poté, co jsem si vše osahala a vyzkoušela, jsem udělala velký nákup. Největší radost mám z motýlkové sady razítek a vyřezávacích šablon.


Ve výprodeji jsem získala i tato razítka, která jsem obdivovala už 5 let zpátky, ale nakonec je nekoupila. Tak teď už je mám :) 

Na scrapbookovém veletrhu jsem si vyzkoušela práci s kytičkami od firmy Heartfelt Creations a neodolala jsem, i přes jejich vysokou cenu. 


No a tohle už jsou takové nezbytnosti: nová mašinka na lepení oboustrannou páskou, lepidla, fixy, glitry, náhradní žiletky do řezačky a okrajová řezačka od Marthy Stewart. 


To je z mých kreativních nákupů vše. Musím říct, že před 5 lety byl výběr daleko větší, ale i tak jsem měla co dělat, zvlášť výběr látek byl neuvěřitelný a slevové akce mi vybírání neusnadnily, když jeden yard stál třeba 3 dolary! Ale myslím, že jsem se ještě docela držela :) Už se těším, až vše vyzkouším.

A co jste si v poslední době koupily vy?

10 komentářů:

 1. No krása! Já jsem si dnes koupila rýži, šťávu a křidýlka do bazénu. Scrap balík 2 týdny zpět, to bylo jinčí kafe. Např. Dylusions Paint

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já jsem dlouho nesledovala scrapbookové novinky, tak jsem ani nevěděla co musím nutně mít a co ne :)

   Vymazat
 2. Příjemné čtení a kochání se! Těším se co z toho vytvoříš! :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky se těším, jen v tom horku se mi nic nechce :)

   Vymazat
 3. jéj, krásny nákup :-) tiež by som si zašla....teším sa na nové výtvory ;-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jakmile pominou ta horka, určitě něco spáchám, dokud mám tvořivou náladu :)

   Vymazat
 4. Ať zloději ruce upadnou !!! A jinak krásné úlovky :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky, kufr se ztratil už po cestě do Paříže a pak mi ho v noci přivezl poslíček z letiště, tak nevím, ale mohl si to v klidu probrat v autě a vzít, co se mu líbí, že...

   Vymazat
 5. Oli, tomu pacholkovi pazoury zpřerážet!
  Nakoupila si fakt dobře, ale po čem vždycky slintám, tak to je ta mašinka na oboustrannou pásku :-)

  OdpovědětVymazat