sobota 4. ledna 2014

Tour de pracovna


Ráda přerovnávám látky a další pomůcky v mé pracovně. Tentokrát k tomu ale došlo nedobrovolně, protože na zdi za skříní s látkami se objevila plíseň. Všechen nábytek jsem tedy musela vyklidit, odsunout, zbavit se plísně, vyvětrat a teprve po několika dnech jsem vše mohla vrátit na své místo. Pustila jsem si rádio a dala se do organizování. Tady je výsledek! Tak doufám, že mi to takhle vydrží po celý rok :)

Pohled na pracovní stoly. Ráda řežu látky v prostoru, ne u zdi, proto je druhý stůl tak, jak je. A taky protože by se jinak nedala rozložit postel pro hosty.

I had to reorganize my craft room during the Christmas break and here is the result!
I have two desks, one is for cutting fabric and one is for sewing or scrapbooking.


Ve skříních Besta ukládám papíry na scrapbook v šanonech. Nápad mi dala Aktijka z Hurápapír a tenhle systém je prostě perfektní. Alba přesně pasují do poličky vespod. Do skříně s látkami ještě přikoupím jednu poličku.


The Besta bookshelves from Ikea are perfect for holding 12x12 paper and albums.

Pohled od okna. Postel pro hosty se dá rozložit na dvoulůžko. Vedle je stará knihovna z našeho prvního bytu, kterou bych ráda vyměnila za úzkou Billy, protože takhle se nedostanu do spodních poliček. 

We use this room as a guest room when we have more than 2 people over. The bed folds out.


Pohled od postele k oknu. 

V kelímkách mám pomůcky, které používám nejčastěji: nůžky, propisky apod.

This is where I keep my scissors and other tools that I use all the time.


 Stojan na DVD využívám na krabičky s razítky, které mají stejný rozměr. Dobře tam pasují i raznice. Na poličkách na obrázky mám inkousty, papírové kytičky a washi pásky, vše, co běžně používám, aby to bylo pěkně po ruce a navíc se na to hezky dívá :)

The DVD rack holds my Stampin Up stamps as well as punches. I still need something to hold my inkpads though which are just stacked on the shelf above.


V organizéru z Tchiba mám kartičky a drobné ozdoby na Project Life album. Házím tam i drobné výseky z papíru apod., vše, co by se do alba dalo využít. V košíčku jsou široké stužky a krejčovské metry.

I started making Project Life albums (even though I don't document each day since we don't have kids and don't do that many special things every day :). I keep the cards and other small tools in this paper organizer.O organizaci stužek už jsem psala minule, tak tady jsou lépe nafocené. Krabičky jsou z Lidlu a mám v nich stuhy, gelová razítka a základy na přáníčka.

Ribbons, clear stamps and plain cards:


Teď už jen detailní pohled na kopičky látek, no není to škoda vytahovat?

My fabric stash. I realize taht I have way too much pink, I know! :)


A tady má největší radost: židle Tipton od Vitra, kterou přinesl letošní designový ježíšek!

And my newest edition: the Vitra chair called Tipton. 
Thank you for visiting my blog! Please leave a comment, I would love to hear from you!
19 komentářů:

 1. ola ola Olo ... máš to moc krásné ... ;-) sladěné ... být tak na chvilku hostem a spát v tak krásném pokojíku :-D ... jsi šikula .. ať ti jde práce hezky od ruky ju pa pa

  OdpovědětVymazat
 2. Och to je nádhera! Tam by se mi taky líbilo pracovat! To je dokonalé!

  OdpovědětVymazat
 3. Krásná pracovna!A uklizená !!!To u mne nehrozí :-) .

  OdpovědětVymazat
 4. Vau, Olo, si tak říkám, jakej jsem barbar :-D moje šicí dílna je tak tretinova, co ta tvoje. Krásně to mas srovnané ;-)

  OdpovědětVymazat
 5. krásná dílnička:-) Taky bych takovou chtěla:-)

  OdpovědětVymazat
 6. Aaaaach, to je nádhera. Měla bych jít trochu do sebe a taky si v pracovně trochu poklidit...

  OdpovědětVymazat
 7. Holky díky. Sice mám pracovnu, ale zas nepodávám šicí výkony jako některé z vás. Ale až já budu mít čas i na to šití, to bude :)

  OdpovědětVymazat
 8. vážně to máš MOC pěkné!

  OdpovědětVymazat
 9. Oli super pracovnička ,,taky sice poslední dobou moc výkony nepodávám ,ale o metr víc v dílně by se mi už taky hodil ..jak se nafukují místnosti nevíš??

  OdpovědětVymazat
 10. Ta je bezvadná! Závidím:-)

  OdpovědětVymazat
 11. Díky díky! Táňo, nafukovat se nedá, takže já mám mánii vyhazování :) Vytřídila jsem dvě tašky oblečení, tašku různých výtvarných potřeb, starou elektroniku, která je rozbitá... a všechno poletí!

  OdpovědětVymazat
 12. No páááni.... tak takhle dokonale uklizeno fakt nemám....

  Ajka

  OdpovědětVymazat
 13. Perfektní! Naprosto dokonalá pracovna, všechny tiše závidíme :-P ale taky mě to hned navnadí sednou do té mojí prťavoučké pracovny a tvořit!

  OdpovědětVymazat
 14. Děkuji :) Jak ráda bych zasedla, ale místo stroje musím otevřít učebnici mikroekonomie a šprtat na zkoušku :( Zato pak se vyřádím :)

  OdpovědětVymazat
 15. No sánka mi padla až do pivnice :-) Krásny blog a nádherný príspevok :-) Všetko krásne zladené, poukladané, tu sa musí skvelo pracovať :-)

  OdpovědětVymazat
 16. Ach díky :) Já to někdy tedy vyfotím při šití, abyste neměli falešné představy, že to tam takhle vypadá pořád :-D

  OdpovědětVymazat
 17. úžasná a skvělá barevná pracovna! :)

  OdpovědětVymazat
 18. luxusně ukizeno. to s mým organizačním stylem nehrozí. Ale skoro vždy vše najdu.:D

  OdpovědětVymazat