pondělí 13. května 2013

Obal na šicí stroj

Dnes přináším jednoduchý a praktický návod na obal na šicí stroj. Hlavně se mi líbí zvolené látky s šicí tématikou. Udělám tu menší anketu: máte obal na šicí stroj? Používáte ho? Protože mě by ani nenapadlo tu krásnou mašinu skrývat, doma se mi sice práší, ale to se od bavlněných nití při šití práší víc. Ozvěte se do komentářů, opravdu by mě to zajímalo :)
 
Pokud máte nějaký návod na svém blogu a chtěly byste, abych odkaz zveřejnila zde, pošlete mi ho mailem na olavelner zavináč gmail.com. Ráda zde veřejním i nějaké české návody, však jsme holky šikovné!

7 komentářů:

 1. Ahoj Olo, obal na šicí stoj mám. A hlavně ho užívám při transportu šicího stroje autem na šicí klub. Je ušitý z omyvatelné ubrusoviny ( což je ostuda pro vyznavačku patchworku ).Zdravím.M.

  OdpovědětVymazat
 2. Mám originál plastový obal, který byl u stroje, proto žádný šít nebudu.

  OdpovědětVymazat
 3. Jsem ostuda, obal mám jen ten kupovaný! Ale v hlavě jsem už ho šila snad 100x...........

  Ten tvůj je nádherný!!!

  OdpovědětVymazat
 4. Díky za milé příspěvky, ale PaB, to není můj obal :) Já žádný nemám - mám plastový, co byl ke stroji, ale ani ho nepoužívám.

  OdpovědětVymazat
 5. Olo ahoj:-) narazila jsem na Tvůj blog s krytem na stroj a protože jeden právě šiju zajímal mě i ten Tvůj (jsem si teda myslela dokud jsem nedočetla komentář ..taky jsem stroj nezakrývala ,ale ode dneška fakt budu :-)) měj se krásně T

  OdpovědětVymazat
 6. Šicí stroj nemám, neb nešiju.), ale ten obal je překrásný! Přesně - ta kombinace látek, to je prostě nádhera.

  OdpovědětVymazat
 7. Oli mám originální co byl u stroje. Je pevný a s kapsama, takže mi vyhovuje:-))
  Na blogu nějaké šicí návody mám, teď zrovna na dětskou peněženku - taštičku na krk, jestli chceš odkaz zveřejnit, klidně si něco stáhni:-)
  Ajka

  OdpovědětVymazat